Archiwa

Linie kolejowe na Ziemi Szprotawskiej

Linie kolejowe na Ziemi Szprotawskiej to serwis, który powstał z okazji 159 rocznicy uruchomienia pierwszego połączenia kolejowego w naszej okolicy. W 2006 roku minęło dokładnie 160 lat od tego pamiętnego zdarzenia. W dziejach kolejowych dróg żelaznych wydarzyło się w tym czasie wiele. Serwis stara się opisywać zarówno historię jak i to co dzieje się „na kolei” w dzisiejszych czasach. Autorzy mają nadzieję, że serwis zainspiruje czytelników do większego zainteresowania tym środkiem transportu. Wyrażamy także nadzieję, że kolej przetrwa trudne czasy i nie zniknie z naszego regionu.

UWAGA!!!

Strona przetwarza Twoje dane osobowe na zasadach określonych w polityce prywatności dostępnej tutaj. Podanie danych kontaktowych jest dobrowolne i w zakresie ich ochrony stosuje się przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – „RODO”).

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.
Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności.

Jedna odpowiedź na „Kontakt

  • Cześć.
    Nazywam się Paweł Urbański – ten od strony urbanskifoto.pl i piszę w imieniu Tomka Walczaka, który prosi Ciebie za moim pośrednictwem o oryginalne zdjęcie z Twojej galerii, przedstawiające SU46-026 z eszelonem, w peronach stacji Szprotawa. Tomek wtedy jechał z maszynistą i jest widoczny na zdjęciu i z tego tez powodu chciałby mieć zdjęcie w dużym rozmiarze oczywiście tylko dla siebie. Sam nie może do Ciebie napisać bo w tej chwili jest w pracy w Niemczech. Zdjęcie w twojej galerii ma w tej chwili nr. 94/95 i tytuł „SU prowadzi eszelon z czołgami”. Zdjęcie dodano 25.09.2015. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.
    Paweł Urbański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *